Nie masz konta? Zarejestruj Się!

NAJNOWSZE PLAYLISTY

Utworów: 0
Utworów: 1
Utworów: 0
Utworów: 0
Konsole do gier - porwnaj ceny

1. Postanowienia Ogólne:

1.1

Każdy Użytkownik lub Gość portalu fullmp3.pl ma obowiązek zapoznania się z regulaminem, a korzystanie z zasobów i informacji obecnych na stronie jest jednoznaczne z jego akceptacją.

1.2

Pełna rejestracja na portalu, jest równoznaczna, ze zgodą na otrzymywanie ewentualnych materiałów reklamowych, bądź informacyjnych na adres e-mail podany przy rejestracji. Usunięcie zarejestrowanego użytkownika jest możliwe, o ile ten wyrazi taką chęć powiadamiając o tym administratora strony.

2. Zasady korzystania z serwisu fullmp3.pl:

Definicje pojęć Regulaminowych:

Użytkownik - Osoba czynnie korzystająca z serwisu fullmp3.pl i posiadająca konto użytkownika zdobyte w procesie rejestracji. Użytkownikiem serwisu może być wyłącznie osoba pełnoletnia, posiadająca pełną zdolność do czynności prawnych, a osoba ograniczona w zdolności do czynności prawnych, tylko za zgodą przedstawiciela ustawowego, w jego obecności i pod jego nadzorem (np. rodzica, opiekuna, kuratora).

Gość - Każdy odwiedzający portal fullmp3.pl nie posiadający konta zarejestrowanego na stronie. Gościem serwisu może być wyłącznie osoba pełnoletnia, posiadająca pełną zdolność do czynności prawnych, a osoba ograniczona w zdolności do czynności prawnych, tylko za zgodą przedstawiciela ustawowego, w jego obecności i pod jego nadzorem (np. rodzica, opiekuna, kuratora).

Zasób - plik audio ulokowany na zdalnym serwerze.


2.1

Portal fullmp3.pl nie przechowuje żadnych plików audio lub wideo na swoich serwerach. Wyszukuje informacje o plikach znajdujących się na zewnętrznych serwerach podłączonych do sieci internetowej, które zostały dodane przez użytkowników owych serwerów, po akceptacji regulaminu, zabraniającego umieszczania plików, chronionych prawami autorskimi, bądź prawami własności intelektualnej.

2.2

Korzystanie z zasobów i informacji dostępnych na portalu fullmp3.pl jest darmowe, co za tym idzie administracja portalu nie będzie brała pod uwagę reklamacji związanych z użytkowaniem serwisu, i nie ponosi odpowiedzialności za ewentualne szkody wynikłe z korzystania z zasobów i informacji dostępnych na portalu.

2.3

Link umożliwiający pobieranie mp3 generowany jest automatycznie wyłącznie dla zarejestrowanych i zalogowanych użytkowników.

2.4

Użytkownicy lub Goście Portalu fullmp3.pl mają kategoryczny zakaz korzystania z informacji lub zasobów wygenerowanych poprzez obecną na stronie wyszukiwarkę jeśli mają wątpliwości, dotyczące legalności plików do których prowadzą wygenerowane linki.

2.5

Administracja portalu fullmp3.pl nie ponosi odpowiedzialności za wykorzystywanie informacji i zasobów obecnych na stronie w sposób sprzeczny z prawem.

3. Postanowienia końcowe:

3.1

Nieznajomość regulaminu portalu fullmp3.pl nie zwalnia Gości i Użytkowników z jego przestrzegania

3.2

Regulamin wchodzi w życie wraz z dniem jego opublikowania na tej stronie.

3.3

Administracja fullmp3.pl zastrzega sobie prawo do wprowadzenia w przyszłości zmian w regulaminie bez konieczności powiadamiania użytkowników i gości.

ARTYSTA DNIA

Green Day

Green Day to punkrockowy zespół stworzony przez Billiego Joe Armstronga i Mikea Dirnta. Utworzono go w 1987 roku w USA a jego początkowa nazwa - Sweet Children w niedługim czasie została zmieniona na obecną. Na początkowym etapie działalności perkusistą był Al Sobrante, którego później zastąpił Tre Cool. W 1994 roku zespół wydał ...

BIOGRAFIA...