Nie masz konta? Zarejestruj Się!

NAJNOWSZE PLAYLISTY

Utworów: 0
Utworów: 1
Utworów: 0
Utworów: 0
Konsole do gier - porwnaj ceny
Adele wzięła udział w konkursie na swojego sobowtóra!

Adele wraz z Grahamem Nortonem z BBC zrobiła miłego psikusa swoimi sobowtórom. Wzięła udział w konkursie na samą siebie... i wygrała!

Adele poddano lekkiej metamorfozie, by nie można było jej poznać na pierwszy, drugi, a nawet trzeci rzut oka. Dorobiono jej sztuczny nos, podbródek, a także dzięki makijaż-owym sztuczkom, nieco zmniejszono usta.

Tych kilka prostych zabiegów zmieniło ją nie do poznania, tworząc jej sobowtóra — Jenny, czyli spokojnie mówiącą nianię, która na potrzeby żartu była mocno zestresowana przed występem.

Charakteryzacja i gra aktorska Adele były na tyle dobre, że żadna z uczestniczek konkursu nie zorientowała się, kto stoi obok nich. Przynajmniej do czasu, gdy ta nie zaczęła śpiewać. Utwór "Make You Feel My Love" w wykonaniu "Jenny" zaskoczył wszystkich.

Żart udostępniony w serwisie YouTube w ciągu kilkudziesięciu godzin obejrzano już 5 milionów razy

ARTYSTA DNIA

Green Day

Green Day to punkrockowy zespół stworzony przez Billiego Joe Armstronga i Mikea Dirnta. Utworzono go w 1987 roku w USA a jego początkowa nazwa - Sweet Children w niedługim czasie została zmieniona na obecną. Na początkowym etapie działalności perkusistą był Al Sobrante, którego później zastąpił Tre Cool. W 1994 roku zespół wydał ...

BIOGRAFIA...