Nie masz konta? Zarejestruj Się!

NAJNOWSZE PLAYLISTY

Utworów: 0
Utworów: 1
Utworów: 0
Utworów: 0
Konsole do gier - porwnaj ceny
Gwen Stefani chciała ratować swoje małżeństwo.

Wokalistka No Doubt jest rozczarowana tym, że nie udało jej się uratować związku z Gavinem Rossdalem. Rozwód po 13 latach małżeństwa był trudny, jednak zdołała go zaakceptować i traktuje go jako część swojej osobistej drogi.

Początkowo zdruzgotana obrotem wydarzeń dziś uważa, że ostanie miesiące okazały się oczyszczającym doświadczeniem. Teraz postanowiła się skupić wyłącznie na swoich dzieciach i karierze.

"Dzieje się tak wiele złego..." powiedziała Gwen w ostatnim wywiadzie dla Fresh FM "O mój Boże. Sama w to nie wierzę, ale jednocześnie jest tyle pozytywnych rzeczy. Dostałam drugą szansę i sprawia mi to teraz mnóstwo radości. Naprawdę... Nawet was nie znam i pewnie wyjdę na wariatkę gadając o takich rzeczach"

"Chciałabym, by to się nigdy nie wydarzyło, ale jednocześnie czuję, że to część mojej drogi. Złamane serce miałam 2 razy w życiu i dzięki temu napisałam niesamowite piosenki. Czuje się szczęśliwa, mogą się tym podzielić. Czuje, że to część mojego wkładu w świat i jestem z tego bardzo dumna. Ze złych rzeczy zawsze może wyniknąć coś dobrego."

Zapytana o to, czy planuje trasę koncertową, z rozczarowaniem odparła, że jest ona obecnie mało prawdopodobna, ponieważ nie byłaby w stanie pogodzić obowiązków zawodowych i rodziny.

Solowy dorobek Gwen Stefani zamyka obecnie krążek "The Sweet Escape" z 2006 roku.

ARTYSTA DNIA

Green Day

Green Day to punkrockowy zespół stworzony przez Billiego Joe Armstronga i Mikea Dirnta. Utworzono go w 1987 roku w USA a jego początkowa nazwa - Sweet Children w niedługim czasie została zmieniona na obecną. Na początkowym etapie działalności perkusistą był Al Sobrante, którego później zastąpił Tre Cool. W 1994 roku zespół wydał ...

BIOGRAFIA...