Nie masz konta? Zarejestruj Się!

NAJNOWSZE PLAYLISTY

Utworów: 0
Utworów: 1
Utworów: 0
Utworów: 0
1) Dlaczego nie mogę pobrać wybranej piosenki?

Jeśli wybrana przez ciebie piosenka nie chce się ściągać lub ściągnięty plik ma zaledwie kilka kb, oznacza to, że plik mp3 który próbujesz pobrać jest uszkodzony. Zazwyczaj podczas wyszukiwania na liście wyszukiwania pojawia się więcej niż jedna wersja tej samej piosenki, zatem zalecamy zwyczajnie pobrać inną wersję.

2) Dlaczego nie mogę odsłuchać wybranej piosenki?

Jeśli przycisk play na odtwarzaczu jest wciśnięty jednak piosenka nie odtwarza się nawet po dłuższej chwili oznacza to, że wybrany plik jest uszkodzony i nie da się go odsłuchać. Podobnie jak w przypadku pobierania zalecamy znalezienie innej wersji tej samej piosenki

3) Czy muszę być zarejestrowanym użytkownikiem by korzystać z portalu?

Nie. Nie wymagamy rejestracji od nikogo, jednak by w pełni korzystać z możliwości jakie daje fullmp3.pl jak choćby darmowe udostępnianie linków do pobierania mp3 trzeba być zarejestrowanym użytkownikiem.

4) Czy możecie dla mnie wrzucić mp3 o którą poproszę?

Absolutnie nie. Nasza strona w żaden sposób nie przechowuje plików mp3 na swoich serwerach. Udostępniamy jedynie informacje o plikach znajdujących się w internecie.

5) Znalazłem/am teledysk który mnie interesuje jednak kiedy go otwieram film nie chce się załadować. W czym problem?

Podobnie jak w przypadku mp3 pliki wideo w żadnym formacie nie są przechowywane na naszych serwerach, zatem jeśli inne teledyski otwierają się bez problemu wina nie leży po naszej stronie.

6) Portal źle wyświetla się w mojej przeglądarce. Co zrobić?

Niestety, rożne wersje przeglądarek nieznacznie różnią się od siebie, co często powoduje problemy, podczas przeglądania strony. Jeśli używasz starszego oprogramowania zalecamy aktualizację. Portal został zoptymalizowany tak, by wyglądał podobnie we wszystkich przeglądarkach, jednak zalecamy używanie programu Firefox.

ARTYSTA DNIA

Green Day

Green Day to punkrockowy zespół stworzony przez Billiego Joe Armstronga i Mikea Dirnta. Utworzono go w 1987 roku w USA a jego początkowa nazwa - Sweet Children w niedługim czasie została zmieniona na obecną. Na początkowym etapie działalności perkusistą był Al Sobrante, którego później zastąpił Tre Cool. W 1994 roku zespół wydał ...

BIOGRAFIA...