Nie masz konta? Zarejestruj Się!

NAJNOWSZE PLAYLISTY

Utworów: 0
Utworów: 1
Utworów: 0
Utworów: 0
Konsole do gier - porwnaj ceny
Nowy singiel Adele już jest!

Już 20 Listopada do sklepów trafi nowa płyta Adele, na którą przyszło nam czekać aż 4 lata. Czy było warto? Możecie się o tym przekonać jeszcze przed premierą.

Artystka opublikowała w internecie "When We Were Young" czyli 2 już singiel z nadchodzącego krążka. Pierwszy z nich - "Hello" w 24 godziny od pojawienia się w serwisie YouTube pobił rekord odwiedzin, zaliczając prawie 28 milionów odtworzeń.

"Hello" już po 5 dniach od premiery odtworzono ponad 100 milionów razy tym samym pokonując rekordowy wynik piosenki "Wrecking Ball" - Mily Cyrus, która potrzebowała na to aż 6 dni.

W dniu premiery płyty "25", w BBC będzie można zobaczyć program "Adele at the BBC", w czasie którego zaśpiewa nowe utwory na żywo oraz opowie o powstawaniu płyty. Początek programu o godz. 21.30 polskiego czasu.

"When We Were Young (Live at The Church Studios)" najprawdopodobniej nie pobije rekordów pobitych przez "Hello" jednak i ona cieszy się niesłabnącym zainteresowaniem słuchaczy. Imponująca liczba odsłuchań doskonale wróży sprzedaży nowej płyty, która nosi nazwę "25".

Dyskografię Adele zamyka obecnie płyta "21" z 2011 roku a nowa płyta będzie już 3 w jej dotychczasowej karierze.

ARTYSTA DNIA

Green Day

Green Day to punkrockowy zespół stworzony przez Billiego Joe Armstronga i Mikea Dirnta. Utworzono go w 1987 roku w USA a jego początkowa nazwa - Sweet Children w niedługim czasie została zmieniona na obecną. Na początkowym etapie działalności perkusistą był Al Sobrante, którego później zastąpił Tre Cool. W 1994 roku zespół wydał ...

BIOGRAFIA...