Nie masz konta? Zarejestruj Się!

NAJNOWSZE PLAYLISTY

Utworów: 0
Utworów: 1
Utworów: 0
Utworów: 0
Konsole do gier - porwnaj ceny
Justin Bieber zdetronizował Elvisa Presleya

Kanadyjski piosenkarz poprawił 60-letni rekord króla rock and rolla i stał się najmłodszym artystą z 7 płytami, które zdołały dotrzeć na 1 miejsce zestawienia Billboard.

Justin Bieber dokonał tego wyczynu dzięki swojemu najnowszemu albumowi — Changes który wydany został 14 lutego 2020 roku i potrzebował zaledwie 14 dni na dotarcie na szczyt zestawienia Billboard.

Gdy Elvis Presley — poprzedni posiadacz rekordu, po raz 7 dotarł na szczyt zestawienia miał 26 lat i 11 miesięcy. Stało się to za sprawą albumu Blue Hawaii 11 grudnia 1961 roku. Bieber mając zaledwie 25 lat i 11 miesięcy poprawił rekord o równy rok.

Justin Bieber po raz pierwszy na 1 miejsce listy Billboard dotarł za sprawą albumu My World 2.0. Miał wtedy zaledwie 16 lat.

ARTYSTA DNIA

Green Day

Green Day to punkrockowy zespół stworzony przez Billiego Joe Armstronga i Mikea Dirnta. Utworzono go w 1987 roku w USA a jego początkowa nazwa - Sweet Children w niedługim czasie została zmieniona na obecną. Na początkowym etapie działalności perkusistą był Al Sobrante, którego później zastąpił Tre Cool. W 1994 roku zespół wydał ...

BIOGRAFIA...