Nie masz konta? Zarejestruj Się!

NAJNOWSZE PLAYLISTY

Utworów: 0
Utworów: 1
Utworów: 0
Utworów: 0
Policja aresztowała Selenę Gomez ?

W internecie pojawiły się zdjęcia i film z zatrzymania Seleny Gomez. Nie jest to na szczęście realne zatrzymanie piosenkarki a jedynie fragment jej kolejnego klipu.

Informacja, która lotem błyskawicy obiegła światowe portale plotkarskie okazała się jedynie kaczką dziennikarską. Poniższe zdjęcia pokazują plan zdjęciowy nowego teledysku Seleny Gomez. Na fotografiach widać, że całość będzie mieć dość odważny charakter. Naoczny świadek donosi jednak, że gwiazda na planie pojawiła się jedynie na kilka minut. Reszta zdjęć, które trwały ponad godzinę została nagrana przy pomocy dublerki.

Na razie nie wiadomo jeszcze, do jakiej piosenki powstaje teledysk ze zdjęć powyżej. W sieci jednak typuje się, że kolejnym singlem, a zatem także potencjalnym kandydatem jest "Hands To Myself"

loading...

ARTYSTA DNIA

Green Day

Green Day to punkrockowy zespół stworzony przez Billiego Joe Armstronga i Mikea Dirnta. Utworzono go w 1987 roku w USA a jego początkowa nazwa - Sweet Children w niedługim czasie została zmieniona na obecną. Na początkowym etapie działalności perkusistą był Al Sobrante, którego później zastąpił Tre Cool. W 1994 roku zespół wydał ...

BIOGRAFIA...