Nie masz konta? Zarejestruj Się!

NAJNOWSZE PLAYLISTY

Utworów: 0
Utworów: 1
Utworów: 0
Utworów: 0
Konsole do gier - porwnaj ceny
Metallica pracuje nad nową płytą

Aż osiem lat przyszło nam czekać na oficjalne potwierdzenie ze strony zespołu Metallica. Podobno, prace nad nowym krążkiem powoli posuwają się do przodu.

Nie licząc "Lulu" — rockowego albumu stworzonego wspólnie z gitarzystą Lou Reedem, który ukazał się 31 października 2011 roku, czekamy już 8 lat na następcę "Death Magnetic".

W ostatnim wywiadzie dla radia The Edge WEDG-FM gitarzysta zespołu — Kirk Hammett uchylił rąbka tajemnicy, mówiąc, że prace posuwają się do przodu, a całość powinna zostać wydana w przyszłym roku.

"Zajmujemy się tym — powiedział. Nie chcę mówić, że to już 2/3 czy 2/8 prac, bo ta liczba może się zmienić w każdej chwili. Prędzej czy później zobaczycie nasz nowy album i będzie to raczej w 2016 roku. W najgorszym razie na początku 2017."

Do tej pory na dyskografię grupy założonej w 1981 składa się już 10 albumów studyjnych. Ostatni z nich zatytułowany "Death Magnetic" ukazał się w 2008 roku.

ARTYSTA DNIA

Green Day

Green Day to punkrockowy zespół stworzony przez Billiego Joe Armstronga i Mikea Dirnta. Utworzono go w 1987 roku w USA a jego początkowa nazwa - Sweet Children w niedługim czasie została zmieniona na obecną. Na początkowym etapie działalności perkusistą był Al Sobrante, którego później zastąpił Tre Cool. W 1994 roku zespół wydał ...

BIOGRAFIA...