Nie masz konta? Zarejestruj Się!

NAJNOWSZE PLAYLISTY

Utworów: 0
Utworów: 1
Utworów: 0
Utworów: 0
Konsole do gier - porwnaj ceny
Wiz Khalifa wystąpi na Open'erze

Poznaliśmy kolejną gwiazdę która wystąpi na Open'er Festiwal w Gdyni.

Lista gwiazd, które zostały potwierdzone przez organizatorów, wydłuża się coraz szybciej. Do Red Hot Chili Peppers, Florence + the Machine i Dawida Podsiadło dołączył właśnie Wiz Khalifa.

Raper zalicza ostatnio świetny okres w swojej karierze. Jego ostatni album studyjny - "Blacc Hollywood" już podczas premiery w 2014 roku znalazł się na pierwszym miejscu listy Billboard 200, a trasa koncertowa promująca ten krążek jest obecnie jedną z najbardziej dochodowych w 2015 roku.

Jakby tego było mało, piosenka nagrana przez niego i Charlie Putha - "See You Again" została częścią oficjalnego soundtracku Szybkich i wściekłych 7. Znalazła się także w ekskluzywnym gronie utworów, które przekroczyły miliard odsłon w serwisie YouTube, tym samym zostając jednym z największych hitów 2015 roku.

Wiz ma zagrać na scenie głównej festiwalu 1 Lipca. Bilety można już nabywać w internecie i wybranych punktach sprzedaży. Cena 1 dniowej przepustki na teren Opene'ra to 239zł.

ARTYSTA DNIA

Green Day

Green Day to punkrockowy zespół stworzony przez Billiego Joe Armstronga i Mikea Dirnta. Utworzono go w 1987 roku w USA a jego początkowa nazwa - Sweet Children w niedługim czasie została zmieniona na obecną. Na początkowym etapie działalności perkusistą był Al Sobrante, którego później zastąpił Tre Cool. W 1994 roku zespół wydał ...

BIOGRAFIA...