Nie masz konta? Zarejestruj Się!

NAJNOWSZE PLAYLISTY

Utworów: 0
Utworów: 1
Utworów: 0
Utworów: 0
Konsole do gier - porwnaj ceny
Nowy album The xx w 2016 roku

Londyńczycy z The xx powrócą do studia jeszcze przed świętami bożego narodzenia, by pracować nad nową - Trzecią już płytą, która planowana jest na 2016 rok.

The xx ujawnili, że nowej płyty, której poprzedniczką jest krążek "Coexist" możemy spodziewać się już w przyszłym roku.

Informacje tę ujawnili członkowie zespołu w BBC Radio One podczas występu razem z Fout Tetem i Stellą Mozgawa z Warpaint w audycji Annie Mac 18 Listopada.

Pomiędzy wykonaniami utworów ze swojej solowej płyty "In Colour", Jamie Smith wspomniał krótko, o planach zespołu mówiąc: "Wracamy do studia i będziemy tam aż do świąt bożego narodzenia. Idzie nieźle i cieszymy się z tego powodu. Pracujemy nad tym od dłuższego czasu i już nie możemy się doczekać efektów.

Annie Mac zapytała także czy nowych utworów możemy się spodziewać w 2016 roku, na co Romy Madley Croft odpowiedziała jedynie skinieniem głowy.

Trzeci album pozostaje na razie bez oficjalnej nazwy, a konkretna data jego wydania jest jeszcze nieznana.

Na obecną dyskografię The xx składają się dwa albumy - "xx" wydany w 2009 roku oraz płyta "Coexist" z 2012 roku.

ARTYSTA DNIA

Green Day

Green Day to punkrockowy zespół stworzony przez Billiego Joe Armstronga i Mikea Dirnta. Utworzono go w 1987 roku w USA a jego początkowa nazwa - Sweet Children w niedługim czasie została zmieniona na obecną. Na początkowym etapie działalności perkusistą był Al Sobrante, którego później zastąpił Tre Cool. W 1994 roku zespół wydał ...

BIOGRAFIA...